Bukiet ślubny

Bukiet ślubny to najważniejszy atrybut Panny Młodej.

 

Bukiet ślubny powinien być dopasowany do właścicielki. Bukiet powinien być dobrany proporcjonalnie do sylwetki, wzrostu, urody Panny Młodej.

 

Nasze bukiety układamy z niezwykłą starannością. Staramy się dopasować każdy element bukietu: wielkość, kolorystykę, styl, długość rączki, tasiemkę. Jaki chcesz bukiet wybrać dla siebie?

Pracujemy wyłącznie na zakupionych przez nas kwiatach. Mamy stałą bazę zaufanych dostawców, od których kupujemy wyłącznie najświeższe i najpiękniejsze kwiaty.

Najczęściej wybierane bukiety są wielogatunkowe. Przed wybraniem bukietu warto jednak skonsultować się z nami- doradzimy Ci, jaki najbardziej Ci będzie pasował. Wybierając bukiet możesz również wybrać tasiemkę (kolor i rodzaj), a nawet wykończenie i długość rączki.

Jedziesz na wesele daleko, lub odbierasz od nas bukiet i nie wiesz co z nim robić dalej?

Nasze bukiety ślubne są wydawane w pudełkach, w  kubeczkach z wodą. Nic nie musisz z nim robić! Wszystkie dodatkowe elementy dekoracji takie jak wianek, butonierki, bransoletka ślubna, czy dekoracja auta są zapakowane w pojemniczki. Do zestawu dołączamy również odżywkę do bukietu. Przyda się ona, by przedłużyć jego trwałość.

© 2020 Kwiaty Agaty. Kontakt

Wideo wykonane przez Bielak Studio

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Pinterest - Czarny Krąg