top of page
  • kwiatyagaty

Ślub w Pałacu w Kampinosie

Zaktualizowano: 15 lut 2022

Nie jest tajemnicą, że mamy swoich ulubionych wedding planerów :)


Wyjątkowo miło wspominam współpracę z Pauliną z Langner Wedding Planner :) Para Młoda trafiła nam się jedna z najmilszych w sezonie! Aż miło pracować z takimi ludźmi. Motyw wybrany przez Parę Młodą to wesele z motywem ogrodowym. Przyznam, że uwielbiam takie realizacje!

Tego dnia towarzyszył nam duży upał, więc wszelkie dekoracje plenerowe musieliśmy montować i wystawiać na samym końcu. Sala weselna znajdowała się w pięknym Pałacu Kampinos, który swoją drogą jest ogromnym terenem. To była pierwsza realizacja Pauliny! :) I zarazem bardzo udana. Nasza współpraca rozpoczęła się dość dynamicznie - nie było za dużo czasu na ustalanie szczegółów. Para Młoda była bardzo konkretna, miała swoją wizję. Po ustaleniu więc kilku szczegółów ruszyliśmy do dzieła ! ;)


Dekoracje sali weselnej miały być z motywem ogrodu, ale sala była glamour. Wybraliśmy więc niskie kompozycje w złotych, postarzanych pucharki, wysokie świece, dodaliśmy liście paproci (które kochamy!), oraz dodatek roślin polnych, żeby połączyć oba te style. Boho dekoracje doskonale odnalazły się w plenerowej scenerii ogrodowej.


Para Młoda zdecydowała się na mniej typową dekorację ich stołu- długą, zieloną girlandę. Na dworze krzesła dla Młodych ozdobione były tiulem, a całość dopełniły postumenty z większymi dekoracjami i biały dywan :)


Para Młoda chciała wkomponować kolor brzoskwiniowy w dekoracje- niesamowitego klimatu nadały wyjątkowo urocze serwetki na stoły! Na każdej leżał jeden listek ruskusa. Ten detal wyjątkowo dobrze się wkomponował.


Dopasowaliśmy dekoracje ślubne tak, by wszystkie były ze sobą zgrane. Wspaniałe fotografie tego wesela wykonało niezawodne Między Nami Stories.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page