top of page

Bransoletki i Butonierki

Bransoletki i Butonierki kwiatowe Warszawa

kwiatel.png

Bransoletki kwiatowe

Uroczym akcentem dla każdej druhny lub świadkowej jest bransoletka. Bransoletka ślubna, zwana też inaczej korsarzem, wykonywana jest z kwiatów pasujących do bukietu Panny Młodej. Nasze bransoletki wykonujemy na elastycznych opaskach samozaciskowych, dzięki czemu nie obsuwają się one z ręki i są wygodne. Bardzo często słyszę pytanie- czy lepiej zdecydować się na bransoletkę, czy na bukiet druhny ?

Tak naprawdę nie ma reguły. Bransoletka ma tą zaletę, że łatwiej jest pomagać przyszłej Pannie Młodej przy niektórych czynnościach. Możemy pomóc jej trzymać welon, potrzymać bukiet, zapiąć sukienkę. Częściej jednak wybiera się bukiet druhny.

Bransoletki mogą robić fantastyczne wrażenie przy zdjęciu. Kilka druhen ustawionych obok siebie z takimi samymi bransoletkami, tworzy wspaniały efekt. Pamiętaj jednak, że Twoje druhny też powinny się czuć swobodnie! Najlepiej skonsultować z nimi jakie dekoracje będą dla nich odpowiednie.

Butonierki

Butonierka to mały, lecz ważny akcent każdego Pana Młodego, oraz jego świadka, lub świadków. Nasze butonierki mają wbudowaną agrafkę z tyłu- dzięki temu można bez problemu je samemu wpiąć w garnitur?

Gdzie mam wpiąć moją butonierkę?

Jeśli nie wiesz, gdzie wpiąć butonierkę, zerknij do naszego artykułu! Tam wszystko jasno i zwięźle opisaliśmy.

3.jpg
bottom of page