Wianki ślubne

Wianki ślubne na głowę Warszawa

Wianek ślubny to niedoceniany element dekoracyjny, który dodaje wiele uroku Pannie Młodej.

Najczęściej jest on wybierany jako uzupełnienie bukietu ślubnego, ale niektóre Panny Młode decydują się całkowicie zastąpić bukiet ślubny wiankiem. Najczęściej wianki ślubne towarzyszą stylowi rustykalnemu lub boho glam, ale to nie jest sztywna reguła. Jeśli marzy Ci się wianek, zapytaj nas o niego, na pewno uda się go dopasować tak, by wpasował się w resztę dekoracji !

Wianek symbolizuje niewinność przyszłej Panny Młodej.

Może on być kolorowy, lub w jednym odcieniu. Wianek ślubny powinien być odpowiednio dopasowany do twarzy, dlatego przyda się nam Twoje zdjęcie. Dzięki temu wiemy jak szeroki może być wianek.

Często również wianki są zamawiane np na wieczór panieński.

Możemy wykonać każdy wianek, jednakże niektóre kwiaty mają krótszą żywotność (np. polne), dlatego też zazwyczaj polecamy wianki z trwalszych gatunków. Żywotność każdego wianka to ok 6-8 godzin, w zależności od warunków pogodowych i kwiatów, które w nim użyjemy. Zalecamy również, aby wianki ślubne zakładać tuż przed wyjściem na ceremonię ślubną- dzięki temu kwiaty dłużej zachowają świeżość. Pamiętajmy o tym, że w wianku kwiaty nie mają dostępu do wody, a dodatkowo skóra głowy również jest ciepła i ogrzewa kwiaty.

Jeśli nie wiesz jaki wianek będzie Ci pasował, skontaktuj się z nami! Pomożemy go dopasować 😊

wi8.jpg

© 2020 Kwiaty Agaty. Kontakt

Wideo wykonane przez Bielak Studio

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Pinterest - Czarny Krąg