top of page

Wianki ślubne

Wianki ślubne Warszawa

kwiatel.png

Wianek ślubny to niedoceniany element dekoracyjny, który dodaje wiele uroku Pannie Młodej. Najczęściej jest on wybierany jako uzupełnienie bukietu ślubnego, ale niektóre Panny Młode decydują się całkowicie zastąpić bukiet ślubny wiankiem. Najczęściej wianki ślubne towarzyszą stylowi rustykalnemu lub boho glam, ale to nie jest sztywna reguła. Jeśli marzy Ci się wianek, zapytaj nas o niego, na pewno uda się go dopasować tak, by wpasował się w resztę dekoracji!

Wianki ślubne z żywych kwiatów

Wianek symbolizuje niewinność przyszłej Panny Młodej. Może on być wielokolorowy lub w jednym odcieniu. Wianek ślubny powinien być odpowiednio dopasowany do twarzy, dlatego przyda się nam Twoje zdjęcie. Dzięki temu wiemy jak szeroki może być wianek.

Delikatny wianek ślubny z żywych kwiatów - możemy wykonać każdy wianek, jednakże niektóre kwiaty mają krótszą żywotność (np. polne), dlatego też zazwyczaj polecamy wianki z trwalszych gatunków. Żywotność każdego wianka to ok 6-8 godzin, w zależności od warunków pogodowych i kwiatów, które w nim użyjemy. Zalecamy również, aby wianki ślubne zakładać tuż przed wyjściem na ceremonię ślubną - dzięki temu kwiaty dłużej zachowają świeżość. Pamiętajmy o tym, że w wianek ślubny z żywych kwiatów nie ma dostępu do wody, a dodatkowo skóra głowy również jest ciepła i ogrzewa kwiaty. Często również wianki są zamawiane np. na wieczór panieński.

Wianki ślubne boho

Wianek, chociaż kojarzy się z lekkością i polnym stylem, chętnie również jest wykorzystywany w stylu boho. Te w typowym stylu boho uzupełniamy o delikatne dodatki, takie jak wax, gipsówka, drobne owocostany, pachnące listki eukaliptusa. Wianki ślubne w stylu boho są idealnym uzupełnieniem bukietu ślubnego boho. Są świetnym zastępstwem welonów, wyglądają delikatnie i wspaniale podkreślają urodę Panny Młodej. Nie każdy kwiat nadaje się do wianka - aby ta ozdoba ślubna długo cieszyła się świeżością, skonsultuj się najpierw z nami, jeśli posiadasz własną inspirację wianka. Dobrym wyborem do wianka ślubnego boho jest eukaliptus i oryginalne dodatki kwiatowe. Dzięki nim Twój wianek będzie wyjątkowy i nietuzinkowy.

Zamów u nas swój wianek ślubny

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w robieniu pięknych wianków ślubnych w różnych stylach i kolorach, wykorzystując wiele gatunków żywych kwiatów, które komponujemy z innymi dekoracjami ślubnymi. Jeśli nie wiesz jaki wianek będzie Ci pasował, skontaktuj się z nami! Pomożemy go dopasować 😊

wianek ślubny
bottom of page