top of page

Kwiaty dla rodziców na podziękowanie

Kwiaty dla rodziców Warszawa

kwiatel.png

Kwiaty dla rodziców na podziękowanie na ślubie

Kwiaty dla rodziców są bardzo popularnym dodatkiem na śluby i wesela w ramach podziękowania. Najczęściej wybierane są kolorowe bukiety lub bukiety z róż. Wykonujemy również kosze kwiatowe, lasy w słoikach oraz flowerboxy.

Rodzice są dla nas ważni, dlatego chcemy odwdzięczyć im się symbolicznie za te lata spędzone z nami, dziękując właśnie kwiatami.

To oni zazwyczaj pomagają w organizacji wesela i ślubu, lub prowadzą do ołtarza swoje ukochane pociechy.

W ramach podziękowania podczas ślubu najczęściej wybierane są bukiety dla każdego z rodziców lub dla Pary rodziców. Często są to bukiety z kwiatów mieszanych w ulubionych przez mamy kolorach. Klasycznie wybierane są bukiety w odcieniach pasteli. Zdarza nam się jednak robić energetyczne, odważne kompozycje.

Chętnie są również wybierane bransoletki i butonierki (dla mam i ojców). Coraz częściej wykonujemy również lasy w słoikach na podziękowanie, lub flowerboxy.

Podziękowania dla rodziców - kosze z kwiatami

Bez względu na to, na co się zdecydujecie, polecamy Wam postawić na jednorodne kompozycje, dopasowane do reszty kwiatowej oprawy ślubnej. Bukiety kwiatów dla rodziców na podziękowanie czy kosze z kwiatami  powinny pasować do reszty, dzięki czemu całość dekoracji będzie wyglądać elegancko i spójnie.

Pamiętajcie jednak, że Wasi rodzice też mają swoje upodobania! :) Dlatego warto w tej kwestii najpierw skonsultować się z nimi - np. jaki jest ich ulubiony kolor. Niezależnie od tego na co się zdecydujecie czy kosze kwiatowe czy bukiety z kwiatów dla rodziców - z pewnością dopasujemy coś, co będzie się podobać im i Wam. Zapraszamy do kontaktu, działamy głównie w woj. mazowieckim ale nie tylko.

kwiaty dla rodziców na podziękowanie
bottom of page