top of page
_MG_8147 - Kopia.jpg

Lasy w Słoiku

Las w Słoiku Warszawa

kwiatel.png

Las w Słoiku

Las w słoiku jest specyficzną mikroflorą, która tworzy się na przestrzeni miesięcy w zazwyczaj zamkniętym naczyniu. Dobrze prowadzone lasy potrafią rosnąć latami. Jedyne co musicie z nimi robić co jakiś czas, to je podcinać.

Las w słoiku jest idealną alternatywą dla zwykłych roślin doniczkowych, jest też dobrym rozwiązaniem, gdy w domu mamy koty, lub dzieci. Postawiony na półce poza ich zasięgiem będzie cieszył nasze oczy, a jednocześnie będzie bezpieczną ozdobą.

Las w słoiku- na jaką okazję?

Lasy w słoiku są dobre na każdą okazję. Są zamawiane zarówno jako warsztaty firmowe, jak i podarunki dla  kontrahentów. Las w słoiku jest więc odpowiedni tak na prawdę na każdą okazję. Jeśli tylko mamy w domu mały fragment przestrzeni, gdzie możemy go postawić i nieco światła, z pewnością ucieszy on obdarowanego.

Jak dbać o las w słoiku?

Na temat pielęgnacji lasu w słoiku napisaliśmy artykuł . Bardzo ważne jest początkowe wietrzenie lasu, umiarkowane podlewanie, przycinanie roślin, dbanie o ich dobrą kondycję (spleśniałe listki od razu usuwamy!) . Kluczowe dla lasu w słoiku jest też miejsce. Nie stawiamy go na parapecie, ani nad kaloryferem. Idealne miejsce dla niego będzie tam gdzie światło jest lekko rozproszone, nie bezpośrednie.

Nie jesteś z Warszawy, a chciałbyś zamówić nasz zestaw do lasu? Napisz do nas! Nasze zestawy wysyłaliśmy już nawet do Niemiec, a regularnie prowadzimy sprzedaż wysyłkową do całej Polski.

duzy las.jpg
bottom of page