Dekoracja sali

Dekoracja sali weselnej Warszawa

Dekoracje kwiatowe na salach weselnych to najczęściej zamawiany element dekoracyjny. Dekoracje mogą być niskie, lub wysokie. Każda sala wymaga indywidualnego podejścia.

Dlatego warto skonsultować się wcześniej z florystą odnośnie jej koncepcji.

Kolorowe napoje, jedzenie i przystawki mogą przytłoczyć dekoracje, jeśli ta nie jest odpowiednio dobrana. Wasze zadowolenie jest dla nas kluczowe, dlatego oferujemy wiele typów dekoracji Sali.

Nasi klienci i Wasze pomysły są dla nas największą inspiracją. Chętnie podejmujemy się nawet najbardziej szalonych założeń. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że nawet najbardziej niewiarygodny pomysł, może wspaniale się prezentować.

Dekoracje na Stoły Gości

Stoły gości mogą być udekorowane dekoracją niska, lub wysoką. Często również pary młode decydują się na świece, które nadają wyjątkowego klimatu. Wspaniały wygląd Sali nadadzą obrusy i bieżniki, a dodatek podtalerzy nada charakteru każdej Sali. Im więcej świec, tym lepiej! Nie obawiajcie się więc, że będzie ich za dużo.

 

Dekoracja za Parą Młodą

Jest wiele opcji dekoracji za Parą Młodą. Najpopularniejszą z nich jest ścianka – może być ona materiałowa, lub drewniana. Dysponujemy również piękną ścianką ze sztucznego bukszpanu, na tle której można zawiesić wiele innych dekoracji- np. inicjały z drewna/plexi, lub złote koła udekorowane kwiatami. Tworzymy również ścianki z żywej zieleni za Parą Młodą, które z pewnością zrobią na Sali weselnej efekt wow.

Dekoracja na Stół Pary Młodej

Najczęściej wybieraną dekoracją na stół Pary młodej jest długa girlanda. Wykonywaliśmy już jednak dekoracje na stół Pary Młodej na Bazie luster, buteleczek, małych bukiecików, czy nawet scenografii z mchu i paproci w stylu leśnym. Posiadamy również wiele innych elementów dekoracyjnych, którymi możemy przystroić Twoją salę- kurtynę led, lampki „edisson”, przeróżne świeczniki, postumenty, amfory, a nawet ozdobne klateczki.

Na stałe współpracujemy min. z Pałacem Lasotów, w którym działamy od wielu lat. W celu zapoznania się z naszą ofertą wypełnij nasz kwestionariusz, lub skorzystaj z naszej galerii stylów

 

Bez nazwy-4 — Odzyskano.jpg

© 2020 Kwiaty Agaty. Kontakt

Wideo wykonane przez Bielak Studio

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Pinterest - Czarny Krąg