top of page

Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali weselnej Warszawa

kwiatel.png

Dekoracje kwiatowe na salach weselnych to najczęściej zamawiany element dekoracyjny. Dekoracje mogą być niskie lub wysokie. Każda sala wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego warto skonsultować się wcześniej z florystą odnośnie jej koncepcji. Kolorowe napoje, jedzenie i przystawki mogą przytłoczyć dekoracje, jeśli ta nie jest odpowiednio dobrana. Wasze zadowolenie jest dla nas kluczowe, dlatego oferujemy wiele typów dekoracji sali weselnej.

Nasi klienci i Wasze pomysły są dla nas największą inspiracją. Chętnie podejmujemy się nawet najbardziej szalonych założeń w kontekście wystroju sali weselnej. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że nawet najbardziej niewiarygodny pomysł, może wspaniale się prezentować.

Dekoracja Stołu Weselnego Gości
Stoły gości mogą być udekorowane dekoracją kwiatową niska lub wysoką. Często również pary młode decydują się na świece, które nadają wyjątkowego klimatu. Wspaniały wygląd Sali nadadzą obrusy i bieżniki, a dodatek podtalerzy nada charakteru każdej dekoracji stołu weselnego. Im więcej ozdób w postaci świec, tym lepiej! Nie obawiajcie się więc, że będzie ich za dużo.
 
Dekoracja za stołem Pary Młodej
Jest wiele opcji dekoracji za Parą Młodą. Najpopularniejszą z nich jest ścianka – może być ona materiałowa, lub drewniana. Dysponujemy również piękną ścianką ze sztucznego bukszpanu, na tle której można zawiesić wiele innych dekoracji - np. inicjały z drewna/plexi, lub złote koła udekorowane kwiatami. Tworzymy również ścianki z żywej zieleni za Parą Młodą. Taka dekoracja za stołem Pary Młodej z pewnością wywoła efekt wow. Oczywiście nie zapominamy o kwiatach w dekoracji.

Dekoracja Stołu Pary Młodej
Najczęściej wybieraną dekoracją na stół Pary młodej jest długa girlanda. Wykonywaliśmy już jednak dekoracje na stół Pary Młodej na bazie luster, buteleczek, małych bukiecików, czy nawet scenografii z mchu i paproci w stylu leśnym. Posiadamy również wiele innych elementów dekoracyjnych, którymi możemy przystroić Twoją salę - kurtynę led, lampki „edisson”, przeróżne świeczniki, postumenty, amfory, a nawet ozdobne klateczki.
Na stałe współpracujemy m.in. z Pałacem Lasotów pod Warszawą w którym działamy od wielu lat. W celu zapoznania się z naszą ofertą dekoracji sali weselnej wypełnij nasz kwestionariusz, lub skorzystaj z naszej galerii stylów
Przystrojenie sali weselnej powierz profesjonalistom i ciesz się efektami.
 

Bez nazwy-4 — Odzyskano.jpg
bottom of page