top of page
_MG_8147 - Kopia.jpg

Kwiaty na eventy

Kwiaty na eventy Warszawa

kwiatel.png

Dekoracje eventowe

Każde wydarzenie staje się bardziej wyjątkowe i dostojne, gdy podkreślimy je kwiatami i dekoracjami kwiatowymi. Nawet małe dekoracje koktajlowe sprawiają, że Twój event lub impreza staną się niezapomniane.

Dekorujemy nie tylko konferencje, eventy branżowe, imprezy masowe, ale także kameralne uroczystości firmowe, lub urodziny. Tworzymy scenografie zielone.

Nie mamy stałego cennika dla dekoracji eventowych. Każde wydarzenie potrzebuje indywidualnej wyceny i propozycji. Jesteśmy jednak elastyczni, więc chętnie dopasujemy się do Państwa oczekiwań i budżetu.

Niezwykle ważna jest kolorystyka kwiatów- w przeciwieństwie do dekoracji weselnych,  dekoracje na eventy często mają mocne i kontrastowe kolory, odpowiadające kolorom firmy, lub wydarzenia, które chcemy podkreślić. Kwiatowe dekoracje na wydarzeniach są często już nie tylko tłem, a całą scenografią w pomieszczeniach. Muszą być dopasowane do warunków pogodowych, wielkością odpowiadającą stołom i wielkości pomieszczenia. 

Dbamy o to, by nasze dekoracje były nie tylko piękne, ale też bezpieczne na Twojej imprezie. Nie musisz obawiać się, że coś się wywróci. Jesteśmy też przyzwyczajeni do błyskawicznych montaży. Nie raz współpracowaliśmy już przy imprezach z udziałem BOR, lub wojskiem. Gdy zachodzi taka potrzeba, dekoracje montujemy też w nocy.  Dobra organizacja to nasz atut.

Jeśli szukasz kwiatów na swój event, by był jeszcze bardziej wyjątkowy, napisz do nas!

kwiatowa dekoracja na stoły koktailowe
bottom of page