top of page

Bukiet ślubny

Bukiet ślubny Warszawa

kwiatel.png

Bukiet ślubny to najważniejszy atrybut Panny Młodej.

 

Bukiet ślubny powinien być dopasowany do właścicielki. Bukiet powinien być dobrany proporcjonalnie do sylwetki, wzrostu, urody Panny Młodej.

 

Nasze wiązanki ślubne układamy z niezwykłą starannością. Staramy się dopasować każdy element bukietu: wielkość, kolorystykę, styl, długość rączki, tasiemkę. Jaki chcesz bukiet wybrać dla siebie?

Pracujemy wyłącznie na zakupionych przez nas kwiatach. Mamy stałą bazę zaufanych dostawców, od których kupujemy wyłącznie najświeższe i najpiękniejsze kwiaty.

Najczęściej wybierane bukiety są wielogatunkowe. Przed wybraniem bukietu warto jednak skonsultować się z nami- doradzimy Ci, jaki najbardziej Ci będzie pasował. Wybierając bukiet możesz również wybrać tasiemkę (kolor i rodzaj), a nawet wykończenie i długość rączki.

Jedziesz na wesele daleko, lub odbierasz od nas bukiet i nie wiesz co z nim robić dalej? Nasze bukiety ślubne są wydawane w pudełkach, w  kubeczkach z wodą. Nic nie musisz z nim robić! Wszystkie dodatkowe elementy dekoracji takie jak wianek ślubny, butonierki, bransoletka ślubna, czy dekoracja samochodu ślubnego są zapakowane w pojemniczki. Do zestawu dołączamy również odżywkę do bukietu. Przyda się ona, by przedłużyć jego trwałość.

 

Cena bukietu ślubnego zależna jest od wielu czynników. Najłatwiej jest przesłać nam swoje przykładowe zdjęcie inspiracyjne. Dzięki temu możemy przesłać od razu wycenę Twojej wymarzonej wiązanki ślubnej. Działamy głównie na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego.

 

bukiet slubny pracownia florystyczna war
bottom of page