top of page
_MG_8147 - Kopia.jpg

Kwiaty do biura

Kwiaty do biura Warszawa

kwiatel.png

Kwiaty do biura

Kwiaty w biurze podnoszą jego prestiż, oczyszczają powietrze i wprowadzają wszystkich pracowników w dobry nastrój.

Roślinami w biurze możemy również odgrodzić przestrzeń, lub sprawić, by była ona bardziej zaciszna. Coraz bardziej popularne staja się tak zwane chill-roomy, gdzie również aranżujemy przestrzeń zielenią.

Serwis kwiatowy do biura

Aranżujemy wnętrza biurowe zielenią, oferujemy profesjonalne doradztwo w ich pielęgnacji, serwis kwiatowy, wykonujemy również kompozycje na recepcje, kwiaty doniczkowe do biura oraz dekoracje świąteczne dla firm.

Towarzystwo roślin w biurze pozytywnie wpływa na nastrój pracowników. Donice i zieleń mogą być wspaniałym uzupełnieniem firmowego wnętrza, a nawet podkreślać barwy firmowe. Najnowsze typy donic są też wyposażone w automatyczny system nawadniania, więc wymagają minimum obsługi. Rośliny same pobierają tyle wody, ile potrzebują.

Czy możliwa jest pielęgnacja roślin już istniejących w biurze?

Oczywiście. Możemy zaopiekować się zielenią, która już jest w biurze. Postępujemy z nią tak samo, jak przy standardowym serwisie kwiatowym, ale dodatkowo przesadzamy rośliny do nowego podłoża.

Jakie rośliny mam wybrać do biura?

Każde biuro wymaga innych roślin. Dlatego w tym celu umawiamy się na miejscu, żeby zrobić wizję lokalną. Podczas spotkania sprawdzamy wiele elementów - stronę świata, położenie okien, klimatyzacji, temperaturę i wiele innych. To pozwala nam zaproponować dla Waszej firmy najlepsze rozwiązania kwiatowe do biura. Współpracujemy z hotelami, restauracjami, biurowcami. Oferujemy także kwiaty na eventy. Obsługujemy klientów głównie z Warszawy i okolic.

PXL_20230419_081611932.jpg
bottom of page