top of page
dekoracje ślubne warszawa

Dekoracje ślubne i weselne

Dekoracja ślubne Warszawa

kwiatel.png

Dekoracje  ślubne to ważna oprawa kwiatowa Pary Młodej, która podkreśla znaczenie Waszego ślubu oraz jest wspaniałą pamiątką np. na zdjęciach lub video. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do świeżości kwiatów. Dysponujemy klimatyzacją w naszej pracowni oraz oddzielną chłodnią na bukiety ślubne. Dzięki temu Wasze dekoracje ślubne pozostaną świeże, a kwiaty jeszcze długo po weselu będą cieszyć oczy Wasze lub Waszych gości. Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia całej oprawy uroczystości. Nasze najciekawsze realizacje związane z dekoracjami ślubnymi powstały dzięki pomysłom naszych klientów.


Nie straszne są nam również zlecenia last minute. Nie jest dla nas problemem zrobić pełną dekorację kościoła w 10 minut - potrzebujemy do tego odpowiednio dużej i zgranej ekipy florystów. W naszej pracowni panuje przyjazna atmosfera. Chętnie Wam doradzimy i wysłuchamy na spotkaniu w Warszawie lub połączymy się na video callu, aby omówić szczegóły dekoracji na Wasz ślub oraz wesele. 
 

Dekoracje ślubne w naszej ofercie

Na naszej stronie znajdziecie galerię podzieloną na style, dzięki której będziecie mogli zorientować się jakie dekoracje ślubne przygotowujemy. Do Waszej dyspozycji jest styl boho glam, rustykalny, glamour, klasyczny, pastele oraz Wasz styl - czyli np. wszystkie wesela tematyczne, które nie wpisują się w resztę kategorii. Dekoracje ślubne w tonacjach pastelowych to najczęściej wybierana kolorystyka. Jest ona uniwersalna, pasuje do wielu wnętrz i to one są najczęściej przez Was wybierane. 

 

To od Was zależy jak ostatecznie będą wyglądały Wasze dekoracje weselne, natomiast oferujemy Wam profesjonalne doradztwo. Wiemy, że opcji jest tak dużo, że czasem można się w tym pogubić! Idealnie będzie, jeśli macie już własną koncepcję dekoracji (uwielbiamy Wasze pomysły!), jednak jeśli nie wiecie co się Wam podoba, doradzimy co będzie pasować do Waszej Sali czy kościoła, a także jako kwiaty osobiste. Zapraszam do naszej galerii, aby zapoznać się z inspiracjami oferowanych dekoracji ślubnych i weselnych - to tylko niewielka próbka tego co już robiliśmy ale może coś Was zainspiruje 😊Pozdrawiam, Agata Krzepińska

dekoracja weselna ślubu w plenerze
bottom of page