top of page
_MG_8147 - Kopia.jpg

Stroiki świąteczne

Stroiki bożonarodzeniowe na stół: Do recepcji, biura, sali konferencyjnej

Stroiki bożonarodzeniowe na stół od lat są symbolem nadchodzących Świąt. Nie może ich zabraknąć na ladzie w recepcji, na stole w sali konferencyjnej, ani w żadnym ekskluzywnym punkcie usługowym. To także nieodzowna dekoracja stołu podczas świątecznego spotkania firmowego.
Nowoczesne stroiki bożonarodzeniowe idealnie wpisują się przestrzeń biznesową. Są eleganckie i niebanalne, a jednocześnie wierne tradycji. Wykonane z naturalnego igliwia i szyszek, udekorowane bombkami w momencie stworzą świąteczną atmosferę w Twoim biurze i dowolnej innej przestrzeni. Ciekawe i nietuzinkowe są również stroiki bożonarodzeniowe w szkle. Wiele projektów stroików w szkle w sposób harmonijny łączy piękno lasu w słoiku z konwencją kuli ze śniegiem, co nadaje im niepowtarzalnego uroku.

Stroiki bożonarodzeniowe ręcznie robione - Warszawa

Wykonujemy stroiki bożonarodzeniowe na stół i na drzwi. Naszą specjalnością są żywe stroiki, do wykonania których wykorzystujemy naturalne igliwie, szyszki oraz suszone owoce. Klientom oferujemy również nowoczesne stroiki bożonarodzeniowe w szkle. To projekty inspirowane zimowym krajobrazem oraz tradycyjnymi świątecznymi dekoracjami. Doskonale komponują się w nowoczesnej przestrzeni. Mogą stanowić dekorację biura urządzonego w stylu industrialnym, jak i luksusowego punktu usługowego w stylu glamour. Nasze stroiki świąteczne wyróżnia oryginalność i niepowtarzalność. Każdy jest inny.
Na potrzeby klientów biznesowych oferujemy możliwość przygotowania od kilku do kilkunastu, kilkudziesięciu identycznych kompozycji. Mogą to być tradycyjne stroiki bożonarodzeniowe na stół lub stroiki w szkle. Współpracujemy w tym zakresie z firmami posiadającymi liczne punkty usługowe i/lub handlowe, jak również Klientami reprezentującymi branżę HoReCa. Stroiki świąteczne wykonujemy w różnych rozmiarach. Zapraszamy do kontaktu.

IMG_20201215_130630.jpg
bottom of page