Dekoracja kościoła

Dekoracja kościoła Warszawa

Pomimo rosnącej popularności ślubów plenerowych, dekoracja kościoła to wciąż klasyka i częsty must have wielu par. Najczęściej wybieranymi dekoracjami do kościoła jest: dekoracja ławek, dekoracja ołtarza, dekoracja tabernakulum, dekoracja mównicy, biały dywan, świece.

Nie da się ustalić i zaproponować jednej dekoracji dla wszystkich kościołów- jedne miejsca są małe, inne ogromne, dlatego na drodze ustaleń jakiej dekoracji kościoła potrzebujecie, przyda nam się fotografia wnętrza. Dzięki temu możemy policzyć ilość ławek, określić jak duża jest powierzchnia i jak wielu dekoracji ona wymaga, a także jak długi dywan na ślub będzie Wam potrzebny.

Nie zawsze sprawdzi się zasada dużej ilości dekoracji, dlatego tak ważne jest dla nas zdjęcie.

Kościoły to nieraz prawdziwe wyzwanie dla każdego florysty- musimy zaprojektować Wasza dekoracje tak, by przetrwała w nienaruszonym stanie od rana, a czasem nawet przez kilka dni.

Wspaniale wyglądają udekorowane kwiatami ławki w kościele, dekoracja ołtarza, czy tabernakulum. Prawdziwego klimatu nadają jednak świece i bialy dywan na ślub. Dlatego gorąco namawiamy Was na te dekoracje.

Indywidualne projekty dekoracji do kościoła

Jeśli marzy Ci się ślub kościelny w nietypowej scenerii- np. dywan z trawy, szpaler z drzew, lub leśna dekoracja- nic prostszego! Powiedz nam o tym! Z wielką przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie Twoją wyjątkową dekorację, której nie miał wcześniej nikt inny.

Warto również, by cała Twoja dekoracja była ze sobą spójna. Zadbamy więc o to, by elementy takie jak bukiet ślubny, dekoracja Sali weselnej, dekoracja samochodu , czy inne dodatki pasowały do siebie..,

 

kosciol (2).jpg

© 2020 Kwiaty Agaty. Kontakt

Wideo wykonane przez Bielak Studio

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Pinterest - Czarny Krąg