top of page
dekoracja kwiatowa do kościoła

Dekoracja kościoła na ślub

Dekoracje ślubne w kościele Warszawa

kwiatel.png

Pomimo rosnącej popularności ślubów plenerowych, kwiaty do kościoła na ślub i kwiatowe dekoracje ślubne to wciąż klasyka i częsty must have wielu par. Kwiaty do kościoła to sprawa bardzo indywidualna - jedne miejsca są małe, inne ogromne, dlatego na drodze ustaleń jakiej dekoracji kościoła potrzebujecie, przyda nam się fotografia wnętrza. Dzięki temu możemy policzyć ilość ławek, określić jak duża jest powierzchnia i jak wielu dekoracji ona wymaga, a także jak długi dywan na ślub będzie Wam potrzebny. Najczęściej wybieranymi dekoracjami do kościoła są: 

- dekoracja ławek 
- dekoracja ślubna ołtarza

- dekoracja tabernakulum

- dekoracja mównicy

- biały dywan

- świece

 

Kościoły to nieraz prawdziwe wyzwanie dla każdego florysty - musimy zaprojektować Wasze przystrojenie kościoła na ślub tak, by przetrwała w nienaruszonym stanie od rana, a czasem nawet przez kilka dni. Prawdziwego klimatu nadają także świece i biały dywan na ślub, dlatego gorąco namawiamy Was na te właśnie dekoracje.

Dekoracja ołtarza na ślub

Ołtarz jest miejscem które zawsze chcemy wyróżnić i podkreślić. Nic więc dziwnego, że najczęściej pytacie właśnie o jego dekorację. Do udekorowania ołtarza proponujemy zwykle duże, rozłożyste ozdoby, o długości 100 lub 150 cm. W zależności od wystroju kościoła, wybieramy i proponujemy inne kwiaty, których użyjemy. Dzięki dopasowaniu dekoracji ławek, oraz pozostałych elementów kościoła, całość staje się ze sobą spójna. Całościowe dekoracje kościołów na śluby fantastycznie podkreślają te miejsca, oraz czynią Waszą ceremonię wyjątkową. Kościół jest miejscem, które również Wasz fotograf uwieczni w Waszym wyjątkowym dniu. Dzięki tym dekoracjom, wnętrza kościoła będą na zdjęciach jeszcze piękniejsze. 

dekoracja kościoła na ślub

Dekoracja ławek w kościele na ślub

Ławki to zaraz po dekoracji ołtarza, najczęściej wybierane dekoracje ślubne w kościele. Zazwyczaj dekoruje się je bukiecikiem kwiatów i wstążką, którą przypinamy do ławki. Nie wszystkie ławki da się jednak udekorować. Przed wykonaniem dla Was kompozycji najpierw zapoznamy się ze zdjęciami kościoła od wewnątrz. Róże typy ławek wymagają od nas różnego montażu. Zależy nam na aktualnych zdjęciach, dzięki którym możemy najlepiej przygotować się na wykonanie dla Was dekoracji. Nie używamy inwazyjnych materiałów montażowych. Nasze dekoracje ślubne do kościoła są przez nas rozstawiane i bezpiecznie montowane.  

Indywidualne projekty ślubnych dekoracji do kościoła

Jeśli marzy Ci się ślub kościelny w nietypowej scenerii - np. dywan z trawy, szpaler z drzew, lub leśna dekoracja - nic prostszego! Powiedz nam o tym! Z wielką przyjemnością zaprojektujemy dla Ciebie Twoją wyjątkową dekorację, której nie miał wcześniej nikt inny. Warto również, by cała Twoja dekoracja kościoła na ślub była ze sobą spójna. Zadbamy więc o to, by elementy takie jak bukiet ślubny, dekoracja sali weselnej, dekoracja samochodu ślubnego, czy inne dodatki pasowały do siebie. Możesz śmiało pozostawić nam przystrojenie kościoła na Twoją ceremonię, gdyż robiliśmy to wiele razy i posiadamy ogromne doświadczenie. Zapraszam serdecznie, florystka Agata Krzepińska.

bottom of page