top of page

Dekoracja samochodu do ślubu

Dekoracja samochodu do ślubu Warszawa

kwiatel.png

Dekoracja auta jest detalem, który jednak istotnie podkreśla istotę ceremonii ślubnej. Może się ona składać z małych bukiecików na maskę, lub większego, jednego bukietu. Bardzo często ozdabia się również klamki samochodu.

Zazwyczaj dekorujemy auto żywymi kwiatami.

Czasem jednak zalecamy klientom, żeby zdecydowali się na sztuczne- w zależności od temperatury na zewnątrz i warunków pogodowych. Warto by taka dekoracja samochodu pasowała również do całej koncepcji i reszty dekoracji. Powinna więc pasować do bukietu, bransoletki, butonierki

Zanim zdecydujesz się na wybór takiej ozdoby na samochód, warto skonsultować się z nami. Są różne typy samochodów, które wymagają różnych dekoracji. Duży JEEP na pewno będzie lepiej wyglądał, jeśli postawimy na duże formy. Zanim doradzimy Wam w wyborze dekoracji, najlepiej będzie, jeśli podacie model lub markę auta, które ma być udekorowane.

 

Czy dekoracja samochodu na ślub zniszczy mi lakier?

Nie ! Absolutnie nie 😊 To najczęstsze pytanie, które zadają nam pary ślubne, obawiając się, że dekoracje mogą spowodować rysy, lub odbarwienia. Używamy tylko i wyłącznie bezpiecznych przyssawek, które bezpiecznie możesz w każdej chwili odkleić. Pamiętaj również, że lepiej z taką dekoracją poruszać się do 50 km/h. Im szybciej będziesz się poruszał, tym trudniej kwiatom będzie się utrzymać na masce.

ZDJ(251of368).jpg
bottom of page