top of page
_MG_8147 - Kopia.jpg

Wianki świąteczne bożonarodzeniowe

Wianki bożonarodzeniowe na drzwi: Klasyczna dekoracja świąteczna

kwiatel.png

Wianek na drzwi bożonarodzeniowy to aktualnie jedna z najbardziej klasycznych i najczęściej spotykanych dekoracji świątecznych. W zależności od preferencji wianek może mieć charakter świąteczny lub stanowić rodzaj ozdoby sezonowej. Wianki sprawdzają się zarówno na drzwiach frontowych, jak i wewnętrznych. Tego typu ozdobę z powodzeniem możemy zawiesić na drzwiach do siedziby firmy lub punktu usługowego. Sprawdzi się nawet wówczas, gdy do lokalu nie ma bezpośredniego wejścia z ulicy. Wianki świąteczne na drzwi to także popularna ozdoba drzwi do domów i mieszkań. Dawniej z jej zalet korzystali przede wszystkim właściciele domów w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie wianki coraz częściej możemy podziwiać na drzwiach mieszkań. Coraz śmielej są one również wykorzystywane jako ozdoba na stół czy na okno.

Ręcznie robione wianki świąteczne na drzwi: Warszawa i okolica

Wianki świąteczne na drzwi wykonujemy ręcznie na zamówienie. Współpracujemy przede wszystkim z odbiorcami biznesowymi i komercyjnymi, ale wianek naturalny lub z bombkami możemy również przygotować dla osoby prywatnej. Nasze kreacje charakteryzują się oryginalnością i niepowtarzalnością. Każdy wianek jest inny, co nie przeszkadza nam w przygotowaniu od kilku do kilkunastu identycznych dekoracji na potrzeby poszczególnych oddziałów Twojej firmy.
Wianki świąteczne na drzwi wykonujemy z naturalnego igliwia. Gałązki dobieramy w taki sposób, aby wianek zachował estetykę przez długi czas. W przypadku pomieszczeń, w których panują wysokie temperatury szukamy alternatyw, dzięki którym wianki bożonarodzeniowe na drzwi świetnie się prezentują i są odporne na ciepło i suche powietrze. Przykładem takiego rozwiązania jest wianek
bożonarodzeniowy z szyszek
. Ciekawą alternatywę stanowią wianki bożonarodzeniowe białe, które zaplatamy z giętkich gałązek i dekorujemy zgodnie z życzeniem Klienta.
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

na insta.jpg
bottom of page