Mini sukulenty

Mini sukulenty dla gości Warszawa

kwiatel.png

Mini sukulenty dla gości

Dlaczego mini sukulenty? Dlaczego nie! :)

Mini sukulenty dla gości są wyjątkowo wdzięcznym podarunkiem i jednocześnie podziękowaniem za obecność na weselu. Ich zaletą jest to, że pozostaną z gośćmi jeszcze długo po uroczystości, będą rosnąć i pięknie wyglądać w ich domach. Są nie tylko piękne, lecz też pożyteczne. Sukulenty nie dość, że oczyszczają powietrze, jak wszystkie rośliny, ale też są praktycznie bezobsługowe. Ich niskie wymagania glebowe i wodne powodują, że nawet najmniej wprawiony ogrodnik będzie mógł się nimi opiekować.

Nasze sukulenty są w doniczkach o średnicy 5,5 cm- te najczęściej są wybierane jako mini-podarunek dla gości. Mogą być udekorowane jutą, w mini doniczce glinianej, lub w malutkim słoiczku. Najbardziej polecamy wyjątkowo uroczy miks sukulentów! Dzięki temu każdy gość będzie miał swój wyjątkowy okaz. Udekorowany sukulent jest w cenie już od 8 zł/szt. Możemy również dostarczyć Wam sukulenty bez dekoracji, w samej doniczce plastikowej: ich cena waha się wtedy od ok 7 zł/szt.

Wśród naszych sukulentów znajdziecie: grubosze, echeverie i wiele innych. Sukulenty dla gości weselnych są piękną ozdobą stołu, całej sali, idealnym detalem dla fotografów. Są też nietypowym, pięknym prezentem i są po prostu urocze!

Ile wcześniej powinienem zamówić sukulenty? Czy możliwa jest dostawa do innego miasta?

Tak, możemy wysłać sukulenty. Nie wysyłamy roślin w duże upały i temperatury minusowe. Sukulenty zamawiamy z minimum 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Skontaktuj się z nami, czy w danym terminie nie jesteśmy na realizacji wyjazdowej.

mini sukulenty.jpg