Dekoracje komunijne i wianki

Dekoracje i wianki komunijne Warszawa

Wianki komunijne

Wianek komunijny to niezbędny atrybut każdej młodej damy, która przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej. Wianek symbolizuje niewinność, młodość, jest tez idealnym dopełnieniem sukienki komunijnej oraz ozdobą fryzury.

Wianuszek komunijny powinien być dopasowany do kształtu głowy dziecka. Zazwyczaj ta ozdoba jest wykonana z drobnych, małych kwiatów. Często bazą do wianka komunijnego jest również mirt.

Wianki komunijne wykonuje się na bazie takich kwiatów jak róża gałązkowa, chryzantema, eustomę, mini storczyki, kalanchoe, stokrotki, chabry, gipsówkę, ornithogalum i wielu innych.

Jako dodatek do wianka czasem zamawiana jest również ozdoba świecy, oraz bransoletka.

Dekoracje miejsca Komunii

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej nie kończy się tylko na nabożeństwie w kościele. Po nabożeństwie najczęściej organizowana jest rodzinny obiad w restauracji, lub na wynajętej sali. Takie miejsca też zazwyczaj są ozdabiane. Dekoracje komunijne zwykle są mniejsze niż standardowej wielkości ozdoby na salę. Zwykle takie dekoracje są w neutralnych, jasnych kolorach. Do dekoracji miejsca komunii wykorzystujemy zwykle dekoracje kwiatowe, balony helowe, świece, obrusy, bieżniki.

Jeśli potrzebujesz wianków lub dekoracji komunijnych- napisz do nas! Doradzimy Ci jakie będą najlepsze.

12575875_1104244212919228_929912608_n -

© 2020 Kwiaty Agaty. Kontakt

Wideo wykonane przez Bielak Studio

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Pinterest - Czarny Krąg