top of page

Wianki komunijne

Wianki komunijne z żywych kwiatów Warszawa

kwiatel.png

Wianki komunijne

Wianek komunijny to niezbędny atrybut każdej młodej damy, która przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej. Wianek symbolizuje niewinność, młodość, jest tez idealnym dopełnieniem sukienki komunijnej oraz ozdobą fryzury.

Wianuszek komunijny powinien być dopasowany do kształtu głowy dziecka. Zazwyczaj ta ozdoba jest wykonana z drobnych, małych kwiatów. Często bazą do wianka komunijnego jest również mirt.

Wianki komunijne z żywych kwiatów wykonuje się na bazie takich kwiatów jak róża gałązkowa, chryzantema, eustomę, mini storczyki, kalanchoe, stokrotki, chabry, gipsówkę, ornithogalum i wielu innych.

Jako dodatek do wianka czasem zamawiana jest również ozdoba świecy, oraz bransoletka.

Dekoracje miejsca Komunii

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej nie kończy się tylko na nabożeństwie w kościele. Po nabożeństwie najczęściej organizowana jest rodzinny obiad w restauracji, lub na wynajętej sali. Takie miejsca też zazwyczaj są ozdabiane. Dekoracje komunijne zwykle są mniejsze niż standardowej wielkości ozdoby na salę. Zwykle takie dekoracje są w neutralnych, jasnych kolorach. Do dekoracji miejsca komunii wykorzystujemy zwykle dekoracje kwiatowe, balony helowe, świece, obrusy, bieżniki.

Jeśli potrzebujesz wianków komunijnych ze świeżych kwiatów lub sztucznych albo dekoracji komunijnych- napisz do nas! Doradzimy Ci jakie będą najlepsze. Dekoracje komunijne oferujemy dla klientów z Warszawy (mazowieckie). 

wianek komunijny z żywych kwiatów
bottom of page