Dekoracja pleneru ślubnego

Dekoracje pleneru ślubnego Warszawa

Dekoracje Plenerowe

Śluby plenerowe od kilku lat stają się coraz większym hitem, a ich rosnąca popularność kusi niejedną Parę Młodą. Zaletą ślubów plenerowych jest to, że możemy stworzyć wyjątkową i wymarzoną scenerię i dekoracje na ślub. Drzewa, otoczenie ptaków, strumieni, lub ogrodu są wspaniałym tłem dla pozostałych dekoracji i idealnym kadrem dla fotografa.

Jakie dekoracje możemy wykonać w plenerze?

Praktycznie wszystkie! Dysponujemy stelażem pergoli ogrodowej o wymiarach 2x2 m. Najchętniej dekoruje się pergole oraz altany. Magii i szyku nadadzą z pewnością krzesła Chiavari. Czasem również używamy białych dywanów, płatków róż, świec, lub postumentów z dekoracją kwiatową.

Ślub w plenerze a pogoda

Najczęstszym zmartwieniem Par Młodych, które chcą zrobić dekoracje ślubne pleneru jest pogoda. Cóż- nie jesteśmy w stanie jej zagwarantować. Wieloletnie doświadczenie przygotowało nas jednak na wiele różnych możliwości. Nie ma sytuacji której nie rozwiążemy! Przed przygotowaniem dekoracji ślubnych w plenerze sprawdzamy wiele aspektów, np pytamy o położenie nawodnienia podglebowego, stronę świata, godzinę ślubu, prognozę pogody, możliwe opcje montażu dywanu lub pergoli.

A co jeśli będzie padało?

Zawsze mamy plan B. W przypadku intensywnych opadów staramy się przenieść dekoracje w takie miejsce, które pozostanie suche i osłonięte od deszczu. Żaden plener nam nie straszny.

ZDJ(170of368).jpg

© 2020 Kwiaty Agaty. Kontakt

Wideo wykonane przez Bielak Studio

  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Pinterest - Czarny Krąg