top of page

Dekoracja na ślub cywilny w plenerze

Dekoracja ślubu w plenerze Warszawa

kwiatel.png

Dekoracje ślubne plenerowe
Śluby w plenerze od kilku lat stają się coraz większym hitem, a ich rosnąca popularność kusi niejedną Parę Młodą. Zaletą ślubów plenerowych jest to, że możemy stworzyć wyjątkową i wymarzoną scenerię i dekoracje na ślub. Drzewa, otoczenie ptaków, strumieni, lub ogrodu są wspaniałym tłem dla pozostałych dekoracji i idealnym kadrem dla fotografa.

Jakie dekoracje na ślub cywilny w plenerze możemy wykonać?
Nasza pracownia florystyczna wykona praktycznie wszystkie! Dysponujemy stelażem pergoli ogrodowej o wymiarach 2x2 m. Najchętniej dekoruje się pergole oraz altany. Magii i szyku nadadzą z pewnością krzesła Chiavari. Czasem również używamy białych dywanów, płatków róż, świec, lub postumentów z dekoracją kwiatową.

Ślub cywilny w plenerze a pogoda
Najczęstszym zmartwieniem Par Młodych, które chcą zrobić dekoracje ślubne pleneru jest pogoda. Cóż - nie jesteśmy w stanie jej zagwarantować. Wieloletnie doświadczenie przygotowało nas jednak na wiele różnych możliwości. Nie ma sytuacji której nie rozwiążemy! Przed przygotowaniem dekoracji ślubnych w plenerze sprawdzamy wiele aspektów, np. pytamy o położenie nawodnienia podglebowego, stronę świata, godzinę ślubu, prognozę pogody, możliwe opcje montażu dywanu lub pergoli. Wesele w ogrodzie to nie lada wyzwanie.

A co jeśli będzie padało?
Zawsze mamy plan B. W przypadku intensywnych opadów staramy się przenieść dekoracje w takie miejsce, które pozostanie suche i osłonięte od deszczu. Dekoracja ślubu w plenerze różni się od dekoracji kościoła, lecz nie jest nam straszna.

dekoracje na ślub cywilny w plenerze
bottom of page