top of page
  • kwiatyagaty

Dekoracje stołów weselnych

Zaktualizowano: 16 lis 2022

Niedawno miałam przyjemność udzielić wywiadu dla portalu Westwing.pl . Rozmawialiśmy o dekoracjach stołów weselnych oraz o najnowszych trendach z tym związanych, a także nowościach we florystyce ślubnej.

Dla tych, którzy jeszcze nie znają Westwing, to klub zakupowy, w którym codziennie pojawiają się nowe kampanie tematyczne z produktami w obniżonych cenach. To także miejsce, w którym znajdziesz porady aranżacyjne, raporty trendów i nowości oraz inspiracje wnętrzarskie. Sprawdźcie również WestwingNow, czyli sklep internetowy ze stałym asortymentem wielu znanych marek wnętrzarskich.


Co najczęściej oferuję w kompozycjach na stół weselny?


Gdybyście mieli wybrać swoją idealną dekorację na stół weselny, jak by ona wyglądała? Bardzo często gdy rozmawiam z parami o tym, jak wyobrażają sobie swoją dekorację, nie są pewne jak ma ona wyglądać. Nie bez powodu mamy do wyboru styl pastelowy w sekcji "wybierz styl" na naszej stronie :)


Pastele w dekoracjach stołów na sali weselnej


Pastele to najczęściej i najchętniej wybierana kolorystyka na Wasze śluby. To właśnie tą kolorystykę doradzam Wam najczęściej, gdy nie jesteście pewni swojego wyboru. Pastelowe dekoracje na ślub są delikatne, subtelne, neutralne, piękne i zazwyczaj pasujące do każdego wnętrza. Jeśli więc nie wiecie na co się zdecydować, pastelowe kompozycje na stoły weselne to dobry wybór.


Eko dekoracje weselne na stołach


Coraz bliższa jest nam idea dekoracji stołów weselnych w stylu eko lub no waste. Eko dekoracje możemy wykonać na rozmaite sposoby. Zazwyczaj kompozycje w stylu eko można ponownie wykorzystać lub są wykonywane na bazie kenzanów, siatek metalowych, bez użycia gąbki florystycznej. Eko kompozycje na stoły weselne mogą być również bukietami, które później rozdacie gościom. Jest wiele sposobów by wykorzystać kwiaty z wesela.


Dekoracje na stoły weselne w stylu Boho Glam


Styl boho glam powstał jako mix dwóch stylów - boho i glamour. Dekoracje w tym stylu łączą formę boho oraz elegancję stylu glamour. Boho glam na sali weselnej to nie tylko kwiaty - to również stylowe dodatki, takie jak obrusy, świece, podtalerze i serwety. To one dopełniają dekoracje weselne boho glam, tworząc stylową całość. Boho glam również jest bardzo uniwersalnym stylem. Pasuje do wielu wnętrz, zarówno tych surowych, jak i eleganckich i jest częstym stylem wybieranym na dekoracje na stoły weselne.


Powyższe style to tylko ułamek z szerokiej listy dekoracji weselnych - to od Was zależy jak będą finalnie one wyglądały. Jeśli chcecie przeczytać cały wywiad i dowiedzieć się m.in. czy pora roku wpływa na wybór kwiatów na stoły weselne, nowości w dekoracjach na stoły weselne lub jakie znaczenie mają konkretne rodzaje kwiatów, które można znaleźć w dekoracjach na stołach, wywiad dostępny pod tym linkiem:

Natomiast jeżeli jesteście zainteresowani florystyką w Warszawie to zapraszam do kontaktu.

dekoracja kwiatowa stołu weselnego pionowa

kwiaty w doniczce na stole weselnym

duża dekoracja stołu weselnego


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page