top of page
  • kwiatyagaty

Kompozycje na Wielkanoc

Zaktualizowano: 16 lis 2022

Wielkanoc w tym roku zbliża się wielkimi krokami! Czy zastanawialiście się jak chcecie przyozdobić swoje stoły wielkanocne?

Przyznam, że uwielbiam Święta. Te wielkanocne, lub bożonarodzeniowe rodzą spore pole do popisów florystycznych. Wielkanoc lubię znacznie bardziej, bo aż proszą się o to, by w koszyczki, lub szklane naczynia wkomponować np. żywe kwiaty cebulowe. Czy jest coś, co bardziej zwiastuje wiosnę, niż kwiaty cebulowe ? Nie ma ! ;)


Wielkanoc jest świętem ruchomym. Co roku jest w innym terminie. Najpopularniejsze ozdoby wielkanocne to : wianki, koszyczki wielkanocne z nasadzeniami, palemki wielkanocne, lub wiosenne nasadzenia w szkle.


Żywe wianki wielkanocne tradycyjnie wykonuje się na bazie bukszpanu, ewentualnie ozdabia się sztucznymi ozdobami, lub wstążkami. Ciekawym pomysłem na kwitnący wianek wielkanocny, jest wianek wykonany na bazie zieleni, z cebulami np. hiacynta, które rozwijają swoje kwiaty dzień po dniu. Coraz popularniejsze na Wielkanoc stają się też boho wianki wielkanocne.


Każdy stół wielkanocny będzie wyglądał dużo lepiej z uroczym koszyczkiem pełnym świeżych kwiatów cebulowych. Co roku organizujemy też warsztaty wielkanocne dla firm- pracownicy mogą sami wykonać zestawy podczas prowadzonych przez nas zajęć.


Jesteś zainteresowany warsztatami do swojej firmy, lub chciałbyś zamówić wiosenną kompozycję do domu? Napisz do nas! Pomożemy.


www.kwiatyagaty.plKoszyczki wielkanocne

koszyk wielkanocny ozdoba

Wianek wielkanocny ze sztucznych kwiatów

wianek wielkanocny kolorowy


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentarer


bottom of page