top of page
  • kwiatyagaty

Ozdoby świąteczne do domu- jakie wybrać?

Zaktualizowano: 16 lis 2022

Ho, ho, ho!


Już niedługo święta. Każde święta wymagają wyjątkowej oprawy. Jaki jest symbol świąt? Naszym zdaniem to wianuszki na drzwi i pachnąca choinka do domu lub w biurze. Jakie dekoracje świąteczne więc wybrać do pomieszczenia, które chcemy dekorować?


Jeśli marzymy o pięknej, wielkiej choince, musimy zmierzyć wysokość pomieszczenia. 3 m choinka brzmi świetnie, ale nie zmieścimy jej do pomieszczenia o wysokości 2,7 m :) Do takiego pomieszczenia choinka 2,5 m to absolutne maksimum. Pamiętajmy, że choinka musi stać jeszcze na stojaku.


Drugą kwestią są ozdoby. Nie żałujmy ich na choince! Zbyt mało ozdób sprawia, że choinka wygląda po prostu biednie. Bombki i ozdoby w jednej tonacji to dobre rozwiązanie. Do dekoracji domu wystarcza zazwyczaj jedna choinka i wieniec na drzwi. Mniej znaczy więcej- nie możemy przesadzić z ilością świątecznych bibelotów, bo całość będzie wyglądać przypadkowo i tandetnie. Świetnym i niedrogim pomysłem są też eko-ozdoby na choinkę. Suszone pomarańcze możesz wykonać sam, a będą wspaniałą i pachnącą ozdobą choinki. Podobnie jak pierniczki :) Które można potem zjeść. Moim zdaniem świetnym wyborem są też drewniane ozdoby. Wyglądają pięknie i naturalnie na ozdobach świątecznych. A co jeśli czujesz się zagubiony, w zbyt dużej ilości ozdób choinkowych?

Same lampki też wyglądają świetnie na choince.


Możemy również udekorować ją za Ciebie. Oferujemy ubieranie choinki w Warszawie i okolicy. Wykonujemy także dekoracje świąteczne dla firm i nie tylko, w postaci stroików świątecznych czy wianków bożonarodzeniowych.


Pozdrawiam, Agata


wianek świąteczny ręcznie robiony

Comments


bottom of page